Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, Jūs galite jas grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos. Jūsų poreikių neatitinkančias prekes nemokamai pakeisime į kitas tokios pat vertės prekes, arba į analogišką prekę, arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.

Tiek prekių gražinimo, tiek remonto atveju, tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui (vartotojui).

Norėdami grąžinti/remontuoti prekes rašykite el. paštu: valetastm@gmail.com

Grąžinant/remontuoti prekes būtina pateikti prekių įsigijimo dokumentus, t.y. prekės užsakymo numerį. Jei prekė pirkta pardavimo vietoje, būtina pateikti pirkimo čekį.


Atsisiųsti Prašymą  > Grąžinimas ir remontas


Norimas grąžinti prekes siųsti adresu: 

Kalniškės g. 5-R1, Alytus, Lietuva, LT-62414. (Į siuntinį su preke būtina įdėti laišką su asmeniniais rekvizitais, sąskaitos numeriu ir užsakymo numeriu.)

Gavėjas: VALETAS

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

– Prekės nebuvo naudojamos.
– Prekės nebuvo sugadintos.
– Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
– Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikę savo prekinę išvaizdą.

Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra.

Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į pardavimo vietą, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Keitimo atveju dėl pakartotino prekių pristatymo arba atsiėmimo yra tariamasi individualiai el. paštu arba telefonu.Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas.

Prekių grąžinimo atveju už prekes sumokėta suma yra grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu:

+370 617 99774