“VALETAS” – tai Lietuvoje gaminamų rankų darbo piniginių prekinis ženklas, reprezentuojantis kokybę, bei inovatyvias technologijas, puikiai tarnaujančias Jums kiekvieną dieną. “VALETAS” piniginės gaminamos iš aukščiausios kokybės odos. Mūsų meistrai, tai ilgametę patirtį turintys odininkai, pasižymintys kruopštumu, kantrybe ir dėmesiu net menkiausioms detalėms. Jų darbo rezultatas – produktas, kuriuo malonu naudotis kasdien.

Piniginės VALETAS

„Valetas“ idėja gimė 2017 metų pavasarį. Nuo to laiko kiekvieną dieną bandėme pasiūti unikalią, savo patogumu, išvaizda ir kokybe išsiskiriančią piniginę. Domėjomės viso pasaulio inovacijomis šioje srityje, išbandėme įvairias odos variacijas, siekdami sukurti piniginę, kuri būtų moderni, talpi ir tuo pačiu neužimtų daug vietos Jūsų kišenėje. Taip 2017 metų vasarą sukūrėme pirmąją VALETAS piniginę, kurią pavadinome

VALETAS V1

Ji akimirksniu sulaukė didelio susidomėjimo dėl savo unikalumo – pasiuvę piniginę iš natūralios odos, joje integravome mechanizmą, į kurį patogiai susidėsite įvairias korteles, o jas išstumsite iš piniginės vienu lengvu piršto judesiu. Sulaukę pripažinimo mes nesustojome. Savo sukurtą produktą nuolat tobulinome, siekėme vieno tikslo – lygiai po metų, nuo pirmosios „VALETAS V1“ piniginės debiuto, Jums pateikti naują, dar tobulesnę, talpesnę ir stilingesnę piniginę. Nuolatinio idėjų ieškojimo, domėjimosi naujovėmis, bei įvairiausių siuvimo technikų išbandymų dėka, 2018 liepos mėnesį Jums pristatėme piniginę, kuri sulaukė dar neregėto pripažinimo :

Odinės piniginės siuvimas
Odinės piniginės siuvimas

VALETAS V2

Kasdien pasiuvame per 20 įvairių spalvų „VALETAS V2“ piniginių, sulaukiame begalės patenkintų klientų atsiliepimų dėl piniginės kokybės, patogumo, bei greito pristatymo. Ne nuostabu – visus, savo produktus, esančius VALETAS interneto parduotuvėje, pristatome per 2-4 darbo dienas.  Savo klientų labui, su siuntėjais sudarome sutartis, kurios leidžia produktui pirkėją pasiekti dar greičiau. Siekiame kokybės aukštumų ne tik piniginių siuvimui naudodami aukščiausios kokybės odą, kuri suteikia piniginei ilgaamžiškumą ir malonumą vien laikyti ją rankoje, tačiau tobuliname ir techniką, kuria naudojamės piniginių gamybos procese. Tai jokiu būdu nereiškia, kad pinigines gaminame fabrikiniu būdu – jas siuvame patys, atsakingai, po vieną. Prieš išsiunčiant klientui, kiekviena piniginė yra atidžiai patikrinama.

Piniginės VALETAS

Gaminamos Lietuvoje, savo rankomis, iš natūralios, aukščiausios kokybės odos. Kiekviena piniginė reikalauja itin didelio kruopštumo ir atsakomybės. Rezultatas – išskirtinio dizaino, itin tvirtos, aukščiausios kokybės VALETAS piniginės, alsuojančios prabanga ir modernumu. Be to, VALETAS piniginėse integruota RFID apsauga, todėl duomenys iš Jūsų kortelių nebus pavogti nuotoliniu būdu (apie tai skaitykite atskirame mūsų parašytame straipsnyje).

VALETAS piniginės

Nuo pat gamybos pradžios, mūsų gaminiai sulaukia neįtikėtino dėmesio ir begalės patenkintų klientų atsiliepimų. Džiaugiamės savo tautiečiams suteikdami aukščiausios kokybės išskirtinį produktą, kurį, ko gero, sunkiai pranoktų net ir užsienio gamintojai! Be to, kiekvienai VALETAS piniginei suteikiame dviejų metų gamybinio broko garantiją – per šį laikotarpį, broko atveju mums atgal atsiųstą piniginę sutvarkysime ir išsiųsime iš karto, todėl nuo piniginės išsiuntimo taisymui momento, sutvarkyta, ar nauja piniginė Jus pasieks vos per kelias dienas. Be to, kiekvieną Jums nepatikusį produktą, galite grąžinti per 14 dienų! Išsirinkite savąjį VALETĄ jau dabar!

VYRIŠKOS PINIGINĖS

Stilingos ir tuo pačiu solidžios vyriškos piniginės, kurias mums įprasta matyti šiandien, gerokai skiriasi nuo pačių pirmųjų šios paskirties produktų.  Piniginės, kaip būtinas turėti daiktas atsirado kartu su poreikiu nešiotis su savimi dažnai naudojamus daiktus. Kai kalbame apie pinigines, būtina paminėti senovės Graikiją ir Romą, kur piniginės paskirtį atliko medžiaginis maišelis. Toks maišelis atliko piniginės, maisto dėžutės, taip pat kuprinės paskirtį. Renesanso laikotarpiu, tokie maišeliai buvo pradėti gaminti iš gyvulių odos, kadangi taip šios piniginės tapdavo kur kas ilgaamžiškesnės, nei pagamintos iš medžiagos.

Vyriškos piniginės

Panašios į šiandienines, pradėjo atsirasti po to, kai 1690 m.  Masačuseco kolonijoje atsirado pirmieji popieriniai pinigai – banknotai. Tuomet piniginės imtos gaminti išskirtinai tik iš arklio, ar karvės odos – ši oda piniginėms buvo tinkamiausia dėl savo storio, bei tvirtumo. Tiek moteriškos, tiek vyriškos piniginės turėjo ne tik įprastus skyrelius monetoms, tačiau ir papildomą skyrių popieriniams pinigams, bei kortelėms, kurias to meto aukštuomenės atstovai naudojo susipažįstant vieni su kitais. Palaipsniui piniginės būdavo išsiuvinėjamos vis įmantresniais raštais, piešiniais, kol eigoje jos tapo statuso atributu, neatskiriama stiliaus dalimi. Tuo metu piniginės ėmė sparčiai panašėti į šiandienines ir ypatingai vyriškos piniginės imtos orientuoti į kompaktiškumą. Pradėta siūti piniginės, kurios lengvai tilptų į kišenę ir tuo pačiu talpintų reikiamą monetų ir banknotų kiekį.  Laikui bėgant daugiausiai pokyčių vyko medžiagose, iš kurių buvo siuvamos moteriškos ir vyriškos piniginės, bei pačioje siuvimo technologijoje, kadangi buvo sparčiai išradinėjami vis nauji siuvimo būdai, kurių pagalba tiek vyriškos, tiek moteriškos piniginės tapo dar patvaresnės.

Valetas  piniginės

apdirbami odinės piniginės kraštai
piniginės gamyba

Šios technologijos nuolat tobulėja ir mūsų dienomis – nuo jų neatsilieka ir VALETAS vyriškos piniginės, kurios yra vertinamos ne tik dėl išskirtinio stiliaus, talpumo ir kompaktiškumo, tačiau ir dėl savo ilgaamžiškumo. XXI amžiuje visuomenėje sparčiai populiarėja įvairių kortelių naudojimas kasdieniniame gyvenime – visų pirma tai banko, asmens tapatybės, o taip pat parduotuvių kortelės, vairuotojo pažymėjimas ir kitos. Daugelis šių kortelių yra reikalingos beveik kasdien, todėl, ypatingai vyrai, prioritetą dažnai skiria minimalistinio stiliaus vyriškoms piniginėms, kurios talpintų pagrindines korteles, o dar geriau – ir grynuosius pinigus. Tokio tipo vyriškos piniginės sparčiai populiarėja ir tobulėja – prognozuojama, kad penkerių metų bėgyje dauguma vyrų su savimi nešiosis būtent tokias vyriškas pinigines.

Stilinga piniginė

Šiais laikais tvarkinga, stilinga vyriška piniginė, kaip išlyginti marškiniai, ar švarūs batai, sudaro aplinkiniams įspūdį apie vyrą. VALETAS vyriškos piniginės ne tik kasdien Jums suteiks išskirtinės prabangos pojūtį, tačiau puikiai reprezentuos Jus, kaip solidų, savimi pasitikintį ir ieškantį naujovių, modernų vyrą. Maža to – jūsų duomenys, esantys kortelėse, liks saugūs, kadangi VALETAS vyriškos piniginės turi RFID apsaugą, apie kurią plačiau skaitykite kitame mūsų straipsnyje.